Projekt "Krakowscy uczniowie ratują życie"

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Krakowscy uczniowie ratują życie!

Uczniowie klas V i VI Naszej Szkoły uczestniczyli w projekcie "Krakowscy uczniowie ratują życie", przygotowanym przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów. Intensywnie i co najważniejsze praktycznie zdobywali wiedzę w zakresie nauki resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Pod okiem doskonale przygotowanych i profesjonalnie wyposażonych Ratowników Medycznych każdy uczestnik mógł zmierzyć się z zadaniami, których celem jest ratowanie życia ludzkiego.
Zaangażowanie i zainteresowanie było ogromne! Zdobyta wiedza jest gwarancją, że w sytuacji tego wymagającej będziemy wiedzieć jak się zachować.
Program ten honorowym patronatem objął  Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pan Rafał Komarewicz, który wspólnie z uczniami odświeżał swoja wiedzę w temacie.
Liczymy na to, że program na stałe zagości w szkole.