Przedsięwzięcie „Ogólnopolskie Wybory Książek”

, Biblioteka, Aktualności

Przedsięwzięcie „Ogólnopolskie Wybory Książek”

Zapraszamy do udziału w  „Ogólnopolskich Wyborach Książek”.

Przyjdź do biblioteki i zagłosuj!

Uczniowie wybierają, co chcą czytać

W bibliotece dostaniesz kartę głosowania. Wpisz 1-3 tytuły najciekawszych książek, które czytałeś(aś) w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie musisz wpisywać trzech tytułów. Wpisz co najmniej jeden.

Kolejność nie ma znaczenia. Głosowanie jest anonimowe. Wrzuć kartę do ustawionego w bibliotece pojemnika.

Wyniki posłużą do zakupu książek do bibliotek szkolnych.

Termin trwania akcji: od 1 stycznia ( u nas w szkole od 19 stycznia) do 31 marca 2015 r.

Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich” pod  patronatem minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej.Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów wszystkich typów szkół na terenie całego kraju.

Akcję na terenie szkoły organizuje nauczyciel bibliotekarz pani Monika Pierzynka.