Ślubowanie klas pierwszych i zerówki.

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Ślubowanie klas pierwszych i zerówki.

W poniedziałek 14 października obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły św. Maksymiliana Marii Kolbe  połączony z uroczystym ślubowaniem klas pierwszych. Do naszej szkolnej społeczności zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych oraz dzieci z  oddziału zerowego.  Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, wykazali się wiedzą na temat ojczyzny, bezpieczeństwa na drodze, ochrony przyrody, obowiązków ucznia, zdobywanych wiadomości matematycznych.    Zademonstrowali swoje umiejętności wokalne, wykonując piosenki nie tylko w języku polskim, ale również w języku angielskim. Po pięknym występie  zostali pasowani na uczniów naszej szkoły i udali się do sal lekcyjnych  na poczęstunek i dalsze świętowanie.