Spotkanie przedstawicieli krakowskich szkół średnich z uczniami klas trzecich

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

W ramach realizacji doradztwa zawodowego, zorganizowaliśmy na terenie szkoły, w dniu 30.03.2010 r., spotkanie przedstawicieli krakowskich szkół średnich z naszymi uczniami z klas trzecich. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele szkół średnich przedstawiali swoje oferty poprzez prezentacje multimedialne oraz  indywidualne rozmowy z zainteresowanymi uczniami. Każdy z uczestników otrzymał materiały informacyjne.

W spotkaniu uczestniczyły następujące szkoły: Zespół Szkół Budowlanych Nr 2, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji, Zespół Szkół Odzieżowych i Ekonomicznych, Zespół Szkół Zawodowych „BUDOSTAL”, Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1, Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich, Technikum Komunikacyjne, Zespół Szkół  Huty im. Tadeusza Sendzimira, Zespół Szkół Budowlanych „CHEMOBUDOWA”, XXIII LO (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9), Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.