SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM NR 37

, Samorząd Uczniowski, Aktualności

1) 2 października 2009 roku przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2009/2010. Przewodniczącym został  Patryk Barbarowski z klasy II f   a zastępcami Judyta Windak z klasy III g i Dominika Nowak z klasy III e.

2) W skład nowego pocztu sztandarowego szkoły na rok szkolny 2009/2010 weszli następujący uczniowie Łukasz Krzyczewski z klasy III G, Anna Tyrańska i Magdalena Sroka z klasy III D

3) 2 września 2009 roku poczet sztandarowy reprezentował szkołę w obchodach rocznicy wybuchu II   Wojny Światowej.

4) Na początku września Samorząd Uczniowski ustalił terminy spotkań oraz opracował plan pracy na cały rok.

5) 30 października 2009 roku.      poczet sztandarowy oraz przedstawiciele klas pierwszych brali udział w uroczystym ślubowaniu na Krakowskim Rynku w  91 rocznicę odzyskania przez Kraków niepodległości.

6) Przedstawiciele SU włączyli się w organizację uroczystości szkolnych : rozpoczęcie roku szkolnego, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Patrona Szkoły, Ślubowanie klas I GM, Dzień Chłopca, Dzień Niepodległości, Andrzejki, Wigilia.

7) SU prowadził tablicę ogłoszeń – aktualności z życia i pracy SU oraz szkoły, nadawał komunikaty przez radiowęzeł.

8) SU kontrolował dbałość sal lekcyjnych, korytarzy, łazienek oraz terenów zielonych.

9) SU zorganizował konkursy na „Najmilszego Chłopca” , „Najlepszego Sportowca” i „Najsympatyczniejszego kolegę”.

10) SU udzielał się w różnych akcjach charytatywnych (np. „Góra Grosza i WOŚP).

11) Członkowie SU brali udział w zajęciach Krakowskiej Akademii Samorządności.