ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

, Świat matematyki i przedmiotów przyrodniczych, Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

17 listopada 2023 r. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie dołączyła do XIII edycji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W tym roku do akcji zgłosiło się aż 7 412 szkół! Jej celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.

Uczniowie wcielili się w rolę egzaminatorów i sprawdzali „tabliczkową wiedzę” podczas krótkich testów przeprowadzanych w klasach. Również nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. I w końcu, po angażujących tabliczkowych egzaminach (które były przede wszystkim świetną zabawą) wyłoniono Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólne liczenie i zaangażowanie w akcję.

Do zobaczenia za rok!

Fotorelacja w galerii.