Święta – Tuż tuż

, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Święta – Tuż tuż

W ostatni dzień w szkole przed świętami w każdej  klasie uczniowie zasiedli do uroczystej Wigilii, nie zabrakło  serdecznych życzeń i  opłatka. Uczniowie klasy 2a w tym dniu chcieli złożyć życzenia młodszym kolegom i nauczycielom recytując wiersz „Wigilia”. Przedstawienie pt. „Prezenty” miało na celu uświadomienie, że najważniejszy jest prezent ten zrobiony samodzielnie i wręczony od serca, a nie ten drogi  kupiony za wszystkie oszczędności. Taki prezent od serca wykonali uczniowie klasy 2a dla kolegów i koleżanek z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego, był nim łańcuch choinkowy z serduszek. Wręczony w tym wyjątkowym dniu, miał przypominać o bliskości i serdeczności. Odwiedziny dzieci w klasach w czapkach mikołajowych wzbudziły zainteresowanie wśród kolegów i koleżanek. Spotkanie i życzenia wpłynęły również na integrację z młodszymi uczniami naszej szkoły.