Święto Patrona Szkoły św. Maksymiliana Marii Kolbe

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

12 października 2018 r. obchodzić będziemy

Święto Patrona Szkoły św. Maksymiliana Marii Kolbe

połączone z uroczystym aktem ślubowania uczniów klas pierwszych i czwartej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Szkoły do wspólnego świętowania!

ORGANIZACJA DNIA:

O godzinie 8.20 - spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami, przygotowanie do wyjścia.

8.30 - zbiórka przed szkołą i wspólne przejście do dolnego Kościoła p.w. św. M.M. Kolbe w Mistrzejowicach na Mszę świętą.

9.00 - Msza święta dla całej społeczności szkolnej w dolnym kościele w Mistrzejowicach

Po mszy wspólny powrót do szkoły, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

ok. 10.15 - klasy I a, I b, II a, IV a  zejście do dużej sali gimnastycznej - uroczystość ślubowania wg odrębnego harmonogramu, po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych do 12.30.

ok. 10.15 - klasy VII a, VIII a, 3 e - zejście do małej sali gimnastycznej na spotkanie z Ojcem Franciszkaninem , po spotkaniu przejście z wychowawcami do sal lekcyjnych - emisja filmu o św. M. M. Kolbe.

ok. 10.15 - klasy 3 a, 3 b, 3 c,3 d - emisja filmu o św. M. M. Kolbe w salach lekcyjnych ; ok. 11.00 - zejście do małej sali gimnastycznej na spotkanie z Ojcem Franciszkaninem.

Po południu świetlica czynna wg planu.

Obiad będzie wydawany od ok. 12.00 (po zakończeniu spotkania z Franciszkaninem) do 13.30.