SZLACHETNA PACZKA DLA POWODZIAN Z MAŁOPOLSKI !

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

SzlachetnaPaczka.png
SPOŁECZNOŚĆ GIMNAZJUM NR 37 POSTANOWIŁA PO RAZ KOLEJNY WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ SZLACHETNA PACZKA. W RAMACH WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY ZE STOWARZYSZENIEM "WIOSNA" , TYM RAZEM CHCEMY POMÓC LUDZIOM POSZKODOWANYM W CZASIE POWODZI.

Wszystkich chętnych do udziału w akcji zapraszamy do współpracy. Pracownicy , uczniowie i ich rodzice oraz wszyscy przyjaciele szkoły mogą wpłacać dowolne datki do pedagoga szkolnego. Za zgromadzone pieniądze zakupione zostaną środki czystości, które przekażemy najbardziej potrzebującym!

Środki pieniężne będziemy zbierać w dniach 26 i 27 maja 2010 r.
W przypadku każdej innej formy pomocy, którą chcielibyście zaoferować za naszym pośrednictwem prosimy o kontakt telefoniczny z pedagogiem szkolnym : 12 648 44 00 w. 104.

Z góry serdecznie dziękujemy !
Wolontariusze z Gimnazjum  nr 37

FINAŁ AKCJI !!!
Z DUMĄ ZAWIADAMIAMY,IŻ UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ 900 ZŁ. ZA TĄ KWOTĘ ZAKUPILIŚMY ŚRODKI CZYSTOŚCI, KTÓRE W DNIU DZISIEJSZYM ( 31.05.2010 R.) PRZEKAZANE ZOSTAŁY ORGANIZATOROM AKCJI. NASZE DARY ZŁOŻYLIŚMY W OPACTWIE CYSTERSÓW W MOGILE. Z OPACTWA POJADA DO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO POWODZENIA NASZEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA!
Wolontariusze z Gimnazjum nr 37