Uczniowie klasy 3a przeprowadzili konkurs Matematyczny Czar Par dla uczniów klas szóstych Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej

, Niecodzienne wydarzenia, Świat matematyki i przedmiotów przyrodniczych, Aktualności

W poniedziałek 30 maja 2016 r. uczniowie klasy 3a: Martina Chraścik, Aleksandra Juras, Wiktoria Makuła, Kasper Małysza, Konrad Praszkiewcz, Weronika Rogowska, Rafał Stępiński i Szymon Styczeń pod opieką Teresy Sklepek przeprowadzili konkurs Matematyczny Czar Par dla uczniów klas szóstych Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej. Klasy 4- 6 są objęte patronatem Oddziału Krakowskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, podobnie jak klasy matematyczne naszego Gimnazjum.

Zajęcia bardzo podobały się uczniom i nauczycielom.