Uwaga!!! Dzień Języków Obcych w Gimnazjum nr 37!

, Języki obce, Aktualności

W dniu 15.05.2007 roku (wtorek) będziemy obchodzić w naszej szkole Dzień Języków Obcych.

Dla wszystkich przygotowaliśmy wiele atrakcji. Będą to między innymi:

• konkurs piosenki anglojęzycznej dla uczniów z klas I - III
  • konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla uczniów klas II
  • konkurs na najładniejszą prezentację krajów niemieckojęzycznych, na najbardziej dowcipnie zilustrowane przysłowie niemieckie oraz konkurs na najbardziej pomysłowy rebus w języku angielskim i niemieckim dla uczniów klas I i II
  • pokaz słownikowy dla uczniów klas III
  • konkurs na rozwiązanie krzyżówki w języku angielskim dla uczniów klas III
  • rozgrywane na terenie szkoły podchody dla 2-osobowych drużyn z klas II i III z instrukcjami w języku angielskim i niemieckim.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć prezentację krajów angielskojęzycznych (na parterze szkoły) oraz krajów niemieckojęzycznych, Włoch i Hiszpanii (na I piętrze szkoły).
Wszystkie osoby, które posiadają rekwizyty, które mogą uatrakcyjnić prezentacje poszczególnych krajów (flagi, ilustracje, plakaty, pamiątki) proszone są o ich wypożyczenie (skontaktujcie się ze swoim nauczycielem języka angielskiego lub niemieckiego)
Już od dziś możecie zgłaszać się do udziału w konkursach i zabawach. Zgłoszenia kierujcie do swoich nauczycieli języków obcych. Za udział w konkursach i zabawach przewidziano nagrody rzeczowe i nagrody w postaci ocen!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!!!

Nauczyciele języków obcych.