Warsztaty ekologiczne dla zerówki
11 i 12 maja odbyły się dwa warsztaty ekologiczne w zerówce finansowane przez Urząd Miasta Krakowa. Pierwszy z nich pt. "Dzikie zwierzęta w mieście" dotyczył roli dzikich zwierząt w mieście, ich ochrony oraz bezpiecznych zachowań na wypadek spotkania z nimi. Drugi warsztat pt. "Super energia" miał na celu przedstawić dzieciom w jaki sposób możemy pozyskiwać energię elektryczną bez zanieczyszczeń oraz jak dbać o czyste powietrze.





