Warsztaty promujące naukę języka niemieckiego

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

DWT_2010.jpgDWT_2010_zdj_m.jpg
12.01.2010 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach programu promującego naukę języka niemieckiego Deutsch-Wagen-Tour (DWT), któremu patronuje Instytut Goethego w Krakowie. W zajęciach uczestniczyło 30 uczniów z klas pierwszych; warsztaty miały formę gier, zabaw, konkursów, w których prawie wszyscy wzięli udział. Zajęcia  pokazały, że niemiecki jest nie tylko interesujący i potrzebny, lecz że jego nauka może sprawiać radość. Chociaż pierwszoklasiści dopiero od kilku miesięcy uczą się niemieckiego, udowodnili, że zadania nie sprawiały im większych trudności.
Wszyscy postanowili jeszcze pilniej się uczyć niemieckiego.

Spotkanie zorganizowano z inicjatywy Marty Piaszczyk i przy udziale  nauczycieli języka niemieckiego: Jadwigi Typek- Falarz i Marty Piaszczyk.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii