WIZYTA GOŚCI Z WĘGIER !

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, IŻ PRZYSTĘPUJEMY DO KOLEJNEGO ETAPU WSPÓŁPRACY
ZE SZKOŁĄ W DEBRECZYNIE NA WĘGRZECH.

W dniach od 14 do 16 czerwca będziemy gościć przedstawicieli Szkoły Podstawowej Arpad Vezer w Debraczynie, na Węgrzech. Głównym celem spotkania będzie podpisanie umowy o współpracy. Naszym priorytetem jest, aby uczniowie węgierscy i polscy budowali drogę do wielokulturowej Europy. Dotychczasowa współpraca polegała na wymianie informacji drogą elektroniczną. Kolejnym jej etapem będzie wymiana doświadczeń pedagogicznych i realizacja wspólnych projektów.Obustronna wymiana informacji , motywacja do nauki języka angielskiego, który jest podstawowym językiem komunikacji , poznawanie naszych podobieństw i różnic odbywać się będzie także w czasie wymiany młodzieży obu krajów.
W czasie wizyty czerwcowej delegacja węgierska uczestniczyć będzie w zajęciach szkolnych i Dniu Integracji. Postaramy się pokazać naszym gościom piękno Krakowa  i zaprosimy ich na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce.
Mamy nadzieję,że spotkanie będzie bardzo owocne i pozostaną po nim jak najlepsze wspomnienia.