Wycieczka do Frankówki Małej.

, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Wycieczka do Frankówki Małej.

15 października uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę integracyjną do Frankówki. Na miejscu uczestniczyli w  warsztatach kulinarnych HECA Z PIECA, podczas których przygotowali tartinki z jabłkami oraz dowiedzieli się skąd się bierze mąka i jakie są jej rodzaje.  Warsztaty przyrodnicze dostarczyły dzieciom wiele radości. Poszukiwanie  owadów na łące i prowadzenie obserwacji to nie lada sztuka. Następnie poznawały piętra lasu i przyporządkowywały roślinność i zwierzęta do odpowiedniego piętra. Ponieważ październikowa pogoda dopisała dzieci brały udział w zabawach integracyjnych z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Na zakończenie  odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek , po którym wszyscy zmęczeni, ale w doskonałych humorach wrócili do Krakowa.