„Z wróbelkiem uczymy się literek”-przedstawienie klasy 1a

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

„Z wróbelkiem uczymy się literek”- przedstawienie klasy 1a

Uczniowie klasy 1a przygotowali przedstawienie pt. „ Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek” w oparciu o opowiadanie Hanny Łochockiej. Uczniowie wcielili się w role ptaszków, które z mozołem uczyły się literek. Zaprezentowali je kolegom i koleżankom z klasy 1c oraz oddziału przedszkolnego, aby przestrzec ich przed postępowaniem wróbelka Elemelka.

Po przedstawieniu uczniowie mogli odgadywać nazwy ptaków, za które dzieci były przebrane w przedstawieniu.

Dla uczniów klasy 1a była to świetna zabawa w teatr. Następna przygoda wróbelka w wykonaniu uczniów klasy 1a już wkrótce.

Przedstawienie przygotowane pod kierunkiem Pani Jolanty Grzyb i Katarzyny Kołton - Czaderskiej było też ważnym punktem programu tegorocznego Dnia Otwartego Szkoły!