Zajęcia ze studentami z programu AIESEC

, Języki obce, Aktualności

Od 28 września do 9 października nasza szkoła jak co roku gościła dwóch studentów z programu AIESEC - tym razem byli to :  Fati z Turcji oraz Qodos z Jemenu.

Pierwsze dni służyły zapoznaniu uczniów ze studentami, z ich krajami oraz kulturą. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim przy wsparciu i opiece nauczycieli języków obcych. Uczniowie byli bardzo zainteresowani warsztatami - próbowali rozmawiać z gośćmi, robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Kolejne zajęcia odbywały się już w grupach zaawansowania i miały charakter konwersacji, w czasie których uczniowie mogli wykorzystać znajomość języka angielskiego, zadać studentom pytania, opowiedzieć coś o sobie. Były to bardzo interesujące lekcje z żywym językiem. Kilku uczniów przeprowadziło wywiady z naszymi gośćmi.