Zwyczaje świąteczne- spotkanie z kucharzem

, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Zwyczaje świąteczne- spotkanie z kucharzem

Dnia 10 grudnia uczniów klasy Ia odwiedził wujek jednego z uczniów. Zaproszony gość prezentował zawód kucharza. Podczas tego spotkania dzieci mogły zadawać pytana .

Dzieci z zaciekawieniem obserwowały prace zaproszonego gościa. Poznały składniki i włączyły się do pomocy przy wykonywaniu świątecznych pierniczków. Efekt końcowy był zachwycający ,pachniało w całej szkole. Dzieci nie mogły się oprzeć tak pachnącym i pysznym pierniczkom.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizowanego w klasie I programu z doradztwa zawodowego.

Dziękujemy pani Starowicz za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania, oraz zaproszonemu kucharzowi za poświęcony czas.

Jolanta Grzyb

Fotorelacja w galerii.