Rodzinny bieg po Unii Europejskiej

, Sport, Aktualności

Rodzinny Bieg po Unii Europejskiej

15 maja odbył się na terenie boisk szkolnych SP 77 Rodzinny Bieg po Unii Europejskiej.

Celem imprezy jest popularyzacja biegów rodzinnych, jako formy aktywnego spędzania czasu i integracja środowiska szkolnego.

Współorganizatorem akcji jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód.

Uczestnicy mieli do pokonania  dystans 500 m. Razem każda para pokonała dystans 1 km.

Wynikiem danej szkoły jest suma kilometrów pokonanych przez wszystkie pary biorące udział w zawodach.

Na wynik w klasyfikacji międzyszkolnej wpływa suma pokonanych kilometrów, a nie czas pokonania dystansu.

W naszej szkole udział wzięło 99 par czyli 198 osób !!! Brawa i gratulacje!

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Był też gorący poczęstunek .

Przy rejestracji  każda para dostała kupon do wylosowania cennych nagród.

Nagrodą główną będzie wycieczka do DISNEYLANDU. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się podczas Finału Rodzinnego Biegu po Unii Europejskiej – 25 maja 2024 r. (sobota) , który startuje o godz. 15.30 na Krakowskich Błoniach. Rejestracja do biegu finałowego będzie w godzinach 13:30-15:00. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu otrzymanego na etapie szkolnym biegu.