, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

W roku szkolnym 2018/2019 Miasto Kraków prowadziło 426 przedszkoli, szkół i placówek, do których uczęszczało 95 199 dzieci, młodzieży i dorosłych – to więcej niż mieszkańców najbardziej zaludnionej krakowskiej dzielnicy.

Biorąc pod uwagę zarówno skalę, jak i złożoność zagadnień związanych z krakowską oświatą, Wydział Edukacji UMK przygotował sprawozdanie „Oświata krakowska w roku szkolnym 2018/2019”.

Wszystkie tematy zawarte w sprawozdaniu zostały przedstawione w taki sposób, aby były jak najbardziej czytelne dla mieszkańców i wszystkich osób zainteresowanych krakowską oświatą. Stąd podział na bloki tematyczne dotyczące rodziców i uczniów, dyrektorów i nauczycieli, a także kwestii związanych z siecią szkół, finansami czy infrastrukturą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury:

Sprawozdanie "Oświata krakowska w roku szkolnym 2018/2019"