Projekty i współpraca

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EMP@TYCZNA KLASA

, Projekty i współpraca

Uczniowie klasy 7 w roku szkolnym 2021/2022 biorą udział w projekcie Empatyczna Klasa.W ramach projektu realizować będą comiesięczne zadania na godzinach wychowawczych, które mają na celu kreowanie postawy lojalności, współpracy i pomocy wśród dzieci i młodzieży.
Założeniem projektu jest rozwijanie u dzieci i młodzieży umiejętności odczuwania stanów emocjonalnych innych osób…

Projekt edukacyjny "Szkole ekopomysły"

, Projekty i współpraca

Ekologii najlepiej uczyć się na praktycznych przykładach – takie założenie stało za nowym miejskim projektem „Szkolne ekopomysły”, w którym brała udział w tym roku szkolnym 2019/2020 grupa uczniów z klasy VIII a pod opieką Pani Alicji Kamińskiej.

Projekt indywidualni.pl w naszej szkole

Projekt:
- umożliwia rozpoznanie potrzeb, mocnych stron oraz predyspozycji zawodowych uczniów za pomocą testów on-line;
- oferuje dostęp do profili indywidualnych oraz grupowych uczniów;
- proponuje skuteczne metody i techniki efektywnego uczenia się i nauczania oraz karty pracy.

Podsumowanie kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

, Projekty i współpraca

ZINTEGROWANA POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA - 9 kwietnia w Dniu Trzeźwego Umysłu podsumowana została kampania z zakresu profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych, przede wszystkim od alkoholu. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa prowadzonej przez naszą szkołę we współpracy z Komendą Miejską Policji w Krakowie.